Ocean massage Studio
      Studio terapii manualnej  The Best Tantric massage in Warsaw                 
                           We invite to our air-conditioned studio ****  Copyright © 2019 << Ocean massage Studio
       Massages are our passion
Tuesday - Saturday  Patrycja  505 119 626

                                                                                          


Czekoladowy peeling całego ciała 
W skład zabiegu wchodzi peeling całego ciała, masaż na bazie białej lub czarnej czekolady. Owinięcie w folię aby się wchłonęły wszystkie właściwości czekolady . Dzięki głębokiemu aromatowi zabieg korzystnie wpływa na zmysły i psychikę. Działa odmładzająco przez skuteczną ochronę antyoksydacyjną. Podczas zabiegu polepsza się nastrój pod wpływem słodkiego aromatu czekolady.  90 minRóżany peeling 
Zabieg wykonany przy użyciu wyłącznie naturalnych produktów: alg do peelingu, olejków eterycznych, wody różanej, różanego balsamu z masłem Shea. Wieloetapowy rytuał oczyszcza i pielęgnuje skórę, a magiczny zapach róży otacza aurą królewskiego luksusu i koi zmysły. Zabieg jest szczególnie polecany osobom z wrażliwą i przesuszoną skórą.
90 min Cynamonowy peeling
W tym zabiegu jest wykorzystany prawdziwy cynamon z dodatkiem refleksów, maską na ciało i peelingiem całego ciała, a kończącym masażem na bazie masła cynamonowego. Do głównych rezultatów, jakie można uzyskać dzięki zabiegowi zalicza się ładne wymodelowanie sylwetki, zmniejszenie nierówności spowodowanych cellulitem, znaczne spłycenie rozstępów, ujędrnienie i uelastycznienie skóry oraz redukcję tkanki tłuszczowej. Oprócz działania modelującego zabieg ma szczególne zastosowanie w aromaterapii.
90 min