Ocean massage Studio
      Studio terapii manualnej  The Best Tantric massage in Warsaw                 
                           We invite to our air-conditioned studio ****  Copyright © 2019 << Ocean massage Studio
       Massages are our passion
Tuesday - Saturday  Patrycja  505 119 626

                                                                                          

Drogie Panie,w tym masażu nie chodzi stricte o sex, bez obaw.Co trzecia kobieta miewa kłopoty z osiągnięciem orgazmu, a co czwarta przyznaje, że nie miała go nigdy. Orgazm to indywidualnie przeżywany stan rozkoszy. Fizjologicznie, jest to silna reakcja całego organizmu na podniecenie i nagromadzone napięcie seksualne.Idealną terapią będzie dla Was seans masażu Yoni, który dedykuję wszystkim kobietom pragnącym poznać swoją sensualność oraz spróbować czegoś nowego. Zaznacie wyjątkowo intensywnych, zmysłowych doznań, które poprzez tantrę wprowadzą Was w niepowtarzalne odprężenie, a nawet ekstazę. Dla większości z Was będzie to zupełnie nowe doświadczenie, którego jeszcze nigdy nie zaznałyście. Jest to terapia duszy i ciała, pozwalająca  zrozumieć, że chodzi tu tylko i wyłącznie o Waszą, nieskrępowaną przyjemność. 
Jestem doświadczonym, profesjonalnym masażystą i masuję bez jakiegokolwiek erotycznego podtekstu w stosunku do masowanej klientki !!!
Priorytetem dla mnie jest Wasza satysfakcja. Każdą klientkę traktuję bardzo indywidualnie i staram się sprostać jej oczekiwaniom, stricte manualnie......
Zapraszam serdecznie,
Max
Masaż Yoni celebruje zmysły i jest sztuką dotyku. Pozwala rozwinąć seksualną wrażliwość, pogłębić doznania, wzmocnić osobisty rozwój przez kultywowanie wewnętrznej energii
trochę teorii......

Yoni (wymawiane jo-ni) to pochądzące z sanskrytu słowo odnoszące się do vaginy, które w luźnym tłumaczeniu oznacza "Świętą przestrzeń" lub "Świątynię".  W Tantrze słowo Yoni jest używane jedynie jeśli wiąże się z intymnością i szacunkiem.

Głównym celem Masażu Yoni jest wprowadzenie kobiety w stan głębokiego rozluźnienia, poprzedząjącego wielkie uniesienie i ekstazę, którą daje ta technika. Masaż Yoni może być również stosowany jako pewna forma bezpiecznego sexu oraz podstawę do zbudowania intymności pomiędzy partnerami. 
Masażyści używają go jako terapii mającej na celu zniesienie blokad oraz zachamowań.
Należy zaznaczyć, że priorytetem Masażu Yoni jest doprowadzenie kobiety do orgazmu. Główną ideą tej techniki jest masaż całego ciała z uwzględnieniem stref erogennych w tym waginy. Osoba poddająca się seansowi Yoni powinna być zrelaksowana i odprężona. Jeśli orgazm wystąpi to jest silniejszy niż zwykle i daje więcej satysfakcji i przyjemności. Nie jest powiedziane, że orgazm musi się pojawić - równie dobrze może wogóle nie wystąpić, co zdarza się niezwykle rzadko. 
Ważne: wypełnij pola oznaczone *