Ocean massage Studio
      Studio terapii manualnej  The Best Tantric massage in Warsaw                 
                           We invite to our air-conditioned studio ****  Copyright © 2019 << Ocean massage Studio
       Massages are our passion
Tuesday - Saturday  Patrycja  505 119 626

                                                                                          

Wpływ masażu na nasz organizm
Masaż pochodzi z Indii i Chin będąc jedną z najstarszych dziedzin terapii, stosowaną już od 3000 lat p.n.e. Wpływa bardzo korzystnie na cały organizm człowieka, począwszy od skóry, mięśni, aż po układ nerwowy, krwionośny i limfatyczny.


Relaks i odprężenie
Coraz częściej korzystamy z masażu dla przyjemności, a także profilaktycznie.
Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, oddziaływując jednocześnie na cały układ nerwowy. Masaż ten doskonale niweluje wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a także pomaga w walce z bezsennością. Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, a docelowo całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego doprowadzając tym samym do uzyskania pełnego rozluźnienia i odprężenia, zarówno fizycznego jak i psychicznego.Właściwości lecznicze
Masaż leczniczy od wielu lat jest uznanym sposobem profilaktyki i istotnym elementem poprawy samopoczucia oraz kondycji fizycznej. Przy stosowaniu tego rodzaju technik ważne jest korzystanie z masażu w regularnych odstępach czasu, tak aby utrzymać stan bezbolesności i profilaktycznie zapobiec dalszym postępującym zmianom w obrębie kręgosłupa.