Ocean massage Studio
      Studio terapii manualnej  The Best Tantric massage in Warsaw                 
                           We invite to our air-conditioned studio ****  Copyright © 2019 << Ocean massage Studio
       Massages are our passion
Tuesday - Saturday  Patrycja  505 119 626

                                                                                          

MASAŻ RELAKSACYJNY

Łączy zalety masażu tantrycznego i klasycznego, pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziaływuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi. Wykonuję go powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspokajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje ujemne efekty stresu, nagromadzone pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania, m.in. bezsenność, nerwobóle, dolegliwości pleców, barków i nóg. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, podnosi witalność.  Świece, aromatyczne olejki oraz odprężająca muzyka  sprawią, ze podczas mojego seansu doświadczysz bliskiego spotkania ze swoim ciałem, doznasz błogości oraz mega wyciszenia..... Poczujesz głębokie ukojenie i odpuszczenie emocji związanych z akceptacją ciała, a także przeżyć, które blokują cię w sferze intymnej....

MASAŻ LINGAM
skierowany jest do Mężczyzn pragnących spróbować czegoś nowego.Jest to masaż relaksacyjny całego ciała połączony z masażem tanrycznym Lingam ( stref erogennych mężczyzny ). Zazwyczaj kończy się ekstazą spowodowaną manualną stymulacją. Zmysłowy seans masażu Lingam odbywa się przy świecach oraz relaksacyjnej muzyce. Młoda masażystka wprowadzi Was w niepowtarzalne odprężenie, a nawet ekstazę. Dla większości z Was będzie to zupełnie nowe doświadczenie. Jest to uczta zarówno dla duszy jak i dla ciała.

MASAŻ Yoni 

Masaż relaksacyjny całego ciała połączony z masażem tanrycznym Yoni ( stref erogennych kobiety ).
Jest to zdecydowanie najintymniejsza ze znanych technik masażu. Opiera się on na tantrycznych i taoistycznych zasadach energii sensualnej.
W trakcie seansu tantrycznego uwalnianie są skrywane emocje. Osoba masowana będzie odczuwać uczucie ogromnej przyjemności, ale może również chcieć krzyczeć, czy płakać. Dzieje się tak, dlatego, iż ten typ masażu jest niezwykle terapeutyczny. Odblokowuje nieznane pokłady energii, poprawiając tym samym ogólny stan emocjonalny. Ruchy dłoni masażysty doprowadzają do wyjątkowo intensywnych, głęboko zniewalających, zmysłowych doznań. Przekonasz się, że potrafisz czuć znacznie więcej i intensymniej niż kiedykolwiek czułaś, a ekstaza której zaznasz będzie niezwykle ekscytujaca i długotrwała. 


Masaż dla Par

Jest to masaż dedykowany Parom (kobieta i mężczyzna) i wykonany przez dwoje masażystów ( zazwyczaj jest to masażystka i masażysta, rzadziej dwie masażystki).
Podczas seansu osoby są masowane w tym samym czasie oraz w tym samym pokoju, leżąc obok siebie. Doznania odprężenia i relaksu zwiększa muzykoterapia, świece oraz aromaterapia. Ruchy dłoni masażystów są zazwyczaj zsynchronizowane. Znamiennym atutem tego seansu jest stymulacja stref intymnych (yoni , lingam), które uwalniają energię seksualną Partnerów, potęgując wspólne doznania.

MASAŻ TWARZY
Podtrzymuje elastyczność mięśni i skóry. Przeciwdziała tworzeniu się zmarszczek. Masaż kosmetyczny twarzy, oprócz widocznej gładkości skóry, dodatkowo ma działanie relaksacyjne i odmładzające.


MASAŻ KLASYCZNY

To najpopularniejszy masaż, który w zależności od intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający itp. Do masażu klasycznego należą zabiegi, które mają na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta, znajdują one zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób. W zależności od sytuacji masaż klasyczny może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego. Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy.


MASAŻ STÓP
Masaż stóp to jeden z najprzyjemniejszych sposobów na relaks. Odpręża, uspokaja i wycisza. Masaż stóp sprawi, że twoja krew zacznie szybciej krążyć, polepszy się przemiana materii, a toksyny będą szybciej usuwane z organizmu.
MASAŻ ODCHUDZAJĄCY

Polecany szczególnie w celu likwidacji tkanki tłuszczowej z okolic pośladków, bioder i ud, przyczynia się również do ogólnego spadku wagi. Masaż odchudzający polega na intensywnym masowaniu, co umożliwia spalanie zbędnego tłuszczu, ma za zadanie rozbicie i rozdrobnienie podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z organizmu, polepszenie ukrwienia skóry i mięśni, przez co przyspiesza się przemianę materii. Działa ujędrniająco na ciało. Do tego rodzaju masażu używa się kremów zawierających substancje roślinne, stymulujące metabolizm komórek, likwidujące tkankę tłuszczową oraz ułatwiające usuwanie toksyn i nadmiaru wody. W czasie serii zabiegów odchudzających wskazane jest wykonywanie ćwiczeń oraz przestrzeganie odpowiedniej diety. Do zabiegów wyszczuplających należą:

Ujędrnianie
Modelowanie sylwetki
Drenaż limfatyczny